Kontakt oss

Besøksadresse
Høyres Hus Konferanse & Selskapslokaler
Stortingsgata 20, 0161 Oslo
Postadresse
Høyres Hus Konferanse & Selskapslokaler
Postboks 1536 Vika, 0117 Oslo

Info

Kontaktskjema

Eller ring oss på tlf 22 82 91 57

Beliggenhet

  • Vi ligger på hjørnet av Stortingsgata og Roald Amundsens gate, mellom Rådhuset og Nationaltheatret.
  • Rett ved knutepunktet for kollektivtransport på Nationaltheatret stasjon og Flytoget.
  • Nærmeste parkering: Saga eller Vika P-hus. For mer informasjon, besøk Q-Park på qpark.no
  • Dersom du kommer langveis fra og trenger overnatting anbefaler vi å ta direkte kontakt med Hotel Christiania Teater. Hotellet har beliggenhet i samme gate som Høyres Hus Konferanse & Selskapslokaler, 3 min gange fra dør til dør.

Ansatte

Nina Øiestad

Konferansesjef

E-post: nina.oiestad@hoyreshus.no

Direkte: 22 82 91 57

Mobil: 92 20 17 56

Vanessa Arib (permisjon)

Markedsansvarlig

E-post: vanessa.arib@hoyreshus.no

Mobil: 40 86 62 69

Katrine Tretteng

Markedsansvarlig

E-post: katrine.tretteng@hoyreshus.no

Mobil: 97 74 40 31

Loubna Åland

Eventkoordinator

E-post: loubna.aland@hoyreshus.no

Mobil: 92 14 64 65

Jonida Kinkaj

Bookingkoordinator

E-post: jonida.kinkaj@hoyreshus.no

Mobil: 97 41 98 34

Lene Trippestad

Konferansevert

E-post: lene.trippestad@hoyreshus.no

Mobil: 90 80 71 88

Hilde Bruserud (permisjon)

Konferansevert

E-post: hilde.bruserud@hoyreshus.no

Mobil: 90 80 71 88

Helene Aune

Kveldsvakt

E-post: helene.aune@hoyreshus.no

Mobil: 90 80 71 88

Lars Kullerud

Kveldsvakt

E-post: lars.kullerud@hoyreshus.no

Mobil: 90 80 71 88

Kenneth Carlsen

Restaurantsjef

E-post: kenneth.carlsen@hoyreshus.no

Mobil: 98 60 94 39

Paula Flores

Kjøkkensjef

E-post: paula.flores@hoyreshus.no

Mobil: 22 83 83 05

Inga Jansone

Kjøkkenassistent

E-post: inga.jansone@hoyreshus.no

Mobil: 22 83 83 05

Elena Tentoma

Kjøkkenassistent

E-post: elena.tentoma@hoyreshus.no

Mobil: 22 83 83 05

Partiet Høyre

Ønsker du å ta kontakt med partiet Høyre kan du ringe sentralbordet på
22 82 90 00 eller sende epost til organisasjonene.


Høyres hovedorganisasjon: politikk@hoyre.no eller info@hoyre.no


Oslo Høyre: oslo@hoyre.no

Kontaktskjema

Eller ring oss på tlf 22 82 91 57