Kontakt oss

Besøksadresse
Høyres Hus Konferanse & Selskapslokaler
Stortingsgaten 20, 0161 Oslo
Postadresse
Høyres Hus Konferanse & Selskapslokaler
Postboks 1536 Vika, 0117 Oslo

Info

Beliggenhet

  • Vi ligger på hjørnet av Stortingsgaten og Roald Amundsens gate, mellom Rådhuset og Nationaltheatret.
  • Rett ved knutepunktet for kollektivtransport på Nationaltheatretstasjon og Flytoget
  • Nærmeste parkering: Saga eller Vika P-hus. For mer informasjon, besøk Q-Park på qpark.no
  • Dersom du kommer langveis fra og trenger overnatting anbefaler vi å ta direkte kontakt med Hotel Christiania Teater. Hotellet har beliggenhet i samme gate som Høyres Hus konferanse & selskapslokaler, 3 min gange fra dør til dør.


Ansatte

Nina Øiestad

Konferansesjef

E-post: nina.oiestad@hoyre.no

Direkte: 22 82 91 57

Mobil: 92 20 17 56

Vanessa Arib

Markedsansvarlig

E-post: vanessa.arib@hoyre.no

Direkte: 22 82 91 43

Mobil: 97 41 98 34

Loubna Åland

Eventkoordinator

E-post: loubna.aland@hoyre.no

Mobil: 97 41 98 34

Inga Jansone

Konfernasevert

E-post: inga.jansone@hoyre.no

Mobil: 97 41 98 34

Hilde Bruserud

Konferansevert

E-post: hilde.bruserud@hoyre.no

Mobil: 97 41 98 34

Elisabeth Lindberg

Konferansevert

E-post: elisabeth.lindberg@hoyre.no

Mobil: 97 41 98 34

Helene Aune

Konferansevert

E-post: helene.aune@hoyre.no

Mobil: 97 41 98 34

Lars Kullerud

Konferansevert

E-post: lars.kullerud@hoyre.no

Mobil: 97 41 98 34

Alberto Dolbeth

Kjøkkenansvarlig

E-post: alberto.dolbeth@hoyre.no

Mobil: 968 72 429

Partiet Høyre

Ønsker du å ta kontakt med partiet Høyre kan du ringe sentralbordet på 22829000 eller sende epost til organisasjonene.


Høyres hovedorganisasjon: politikk@hoyre.no eller info@hoyre.no


Oslo Høyre: oslo@hoyre.no